EDUTIME tábory

Edutime tábory sú denné letné tábory plné zážitkov, ktoré majú vaše deti už v malom veku pripraviť na 21. storočie. 

Tešíme sa na prežitie tohto dobrodružstva poznávania s vami!


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O TÁBOROCH

Tábor je určený najmä deťom vo veku od 6 do 12 rokov.

Cena: 150€ (príp. 140€ pri prihlásení a zaplatení do 1.3.2020)

Cena zahŕňa: strava 3-krát denne, materiály, profesionálni animátori, doprava po meste, externí lektori, príp. iné aktivity, výlety a odmeny pre deti, záverečnú ceremóniu pre rodičov, z ktorej si každé dieťa odnesie diplom, malú odmenu i krátku spätnú väzbu

Platba sa uhrádza až po obdržaní potvrdzujúceho mailu s ďalšími inštrukciami, ktorý Vám bude zaslaný po odoslaní Prihlášky.

Lokalita: Staré Mesto/Devínska Nová Ves (záleží od turnusu)

Trvanie: 5 dní (pondelok- piatok) od 9:00 do 16:00, počas júla 2020

V ČOM SME JEDINEČNÍ?


ZÁBAVA SPOJENÁ S ROZVOJOM

Deti sa u nás nie len zabávajú, taktiež sa rozvíjajú v zručnostiach potrebných pre 21. storočie (viac info o kompetenciách na úvodnej stránke)

NIE SME MASOVKA

Osobný prístup je pre nás dôležitý, na jedného animátora pripadá maximálne 6 detí

MLADÝ ORGANIZAČNÝ TÍM

Tábory sú organizované mladými, šikovnými ľuďmi, ktorí majú pre vzdelávanie vášeň


Vyskúšaj to všetko!

Devínska Nová Ves, 20.7. - 24.7.2020

Miesto konania: Tina klubPod Glavicou 1, Devínska Nová Ves

*KONÁ SA

Staré Mesto, 6.7. - 10.7.2020

POZOR! Turnus z dôvodu koronavírusu pravdepodobne zrušený. Využite bezplatný presun na iný turnus!

Sníva Vaše dieťa o zaujímavých povolaniach, ktoré by si rado vyskúšalo? Po minuloročnom úspechu majú deti aj tento rok možnosť spoznávať množstvo povolaní snov v tábore "Vyskúšaj to všetko!". 

Týždeň plný zábavy a akcie, počas ktorého sa deti stanú tým, čím chcú byť "keď raz budú veľké". Čakajú nás zábavné tímové výzvy, otestujeme svoje líderské schopnosti, spoznáme zaujímavých ľudí z praxe a budeme hľadať to, čo deti najviac baví. 

Nič nenechávame na náhodu, program prispôsobujeme záujmom účastníkov a postaráme sa i o skvelé výlety v okolí.


Minulý rok sme stavali mesto, hrali sme sa na fotografov, včelárov, s policajtmi sme sa bavili o cestnej premávke a videli sme ukážky ich psov a koní, tvorili sme v kreatívnej dielni s 3D tlačiarňami, modelovali autá na STUčke, piekli sme a mnoho ďalšieho! To všetko cez rôzne výzvy, súťaže, interaktívnou formou a v tímoch. Podobné aktivity môžete očakávať aj tento rok.


Veľká EKO misia

Staré Mesto, 13.7. - 17.7.2020

Miesto konania: Kalab, Zámocká 6954/5, 811 01 Bratislava

*KONÁ SA

Tábor pre každého malého agenta, ktorý má rád našu zelenú planétu alebo sa chce dozvedieť ešte viac o tom, ako ju chrániť. O jej ochrane si už nebudeme len čítať, všetko si vyskúšame na vlastnej koži!  Čaká nás množstvo úloh a výziev.

Príšerky si pre deti pripravili veľkú zábavnú EKO misiu, ktorá preverí znalosti, kreativitu a inovatívnosť nejedného ochrancu. Deti sa stanú ozajstnými agentmi, ktorých úlohou bude ochrániť našu planétu. Naučíme sa orientovať v prírode, recyklovať, starať sa o zvieratká, rozmýšľať ekologicky, pochopíme koncept udržateľnosti a mnoho ďalších, vytvoríme vlastnú záhradku a skamarátime sa s planétou, na ktorej všetci žijeme. Hravé výzvy a úlohy počas výletov taktiež nemôžu chýbať! Počas nich spoznáme a porozprávame sa s nejedným ochranárom, profesionálom a milovníkom prírody. 


Môžete očakávať  zábavné tímové výzvy na témy ako je ekológia a ochrana planéty, rozvíjanie kreativity a komunikačných zručností, hlavolamy a hádanky, vzdelávanie, inšpirovanie sa zo stretnutí so zaujímavými ľuďmi z praxe a zadania nie len v slovenčine, ale aj angličtine.


Moja malá firma

Staré Mesto, 27.7. - 31.7.2020

Miesto konania: LEAF Academy, Sasinkova 2637/13, 811 08 Bratislava

*KONÁ SA

Majú Vaši malí, či veľkí zvedavci kopec kreatívnych nápadov? Chceli by postaviť vlastné auto, navrhnúť malého robota, usporiadať svoju vlastnú výstavu, vymyslieť ako kreatívne chrániť našu planétu, či zlepšiť školu do ktorej chodia? U nás sa môže akýkoľvek bláznivý plán stať skutočnosťou. Tento týždeň nás čaká 5 intenzívnych dní zábavného vzdelávania sa a kreativity.

Úlohou detí bude privádzať svoje nápady k životu. Hravou formou sa naučíme budovať svoju malú detskú firmu. Od prezentácie nápadu, po vytváranie vlastného tímu, komunikáciu, zábavný marketing, vytvárania prvého prototypu, až po vytvorenie samotného unikátneho produktu. Každý tím bude mať možnosť komunikovať so svojim profesionálnym mentorom a dostane tak i spätnú väzbu. Toto všetko, no najmä zábava, nové vedomosti a priateľstvá!


Deti budú mať možnosť riešiť reálne zadania od rôznych firiem alebo ľudí z Bratislavy. Budú podporované v kreatívnych nápadoch, ktoré premeníme na realitu. Čakajú ich zaujímavé výlety a stretnutia s rôznymi mentormi. Taktiež množstvo inšpirácie, hravých dielní, hier a veľa nových vedomostí.

Fotografie z táborov z leta 2019

V roku 2019 mohli vaše deti absolvovať turnusy Vyskúšaj to všetko! Devínska Nová Ves, FBI Staré Mesto a FBI Kramáre v Kids Pointe.


 . 57676579